Frequently Asked Questions
How much does it cost?
Average cost is $55 per person for a class of 10 people.
What is included?
The class includes a 10” inch eco-friendly palm leaf board. A variety of meats, cheeses, fruit, nuts and additional accessories to build and carve fruit. Plus, a customized menu outlining the boards ingredients.
How big is the class?
We generally recommend a class size of 10 or more people.
How to I schedule?
Call us at 704-256-4900 or fill out the contact form below and we will help to create your custom class experience!